Sony 6 sony playstation 3

Shitet nga: Mentor 26 Gsh 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
shes 6 sony me qmim shum te volitshem
5 soni me cd t pes 2013 dhe nje gjistik
1 soni me nje gjestik
Sonyt jan shum pak te perdorun

+377 44 123 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim