Sony 2

Shitet nga: Erion 11 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet sony2 origjinal.35 euro qmimi i fundit.Me 15cd dhe 2 gjostika.Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim