Sony 2

Shitet nga: elion 05 Shk 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
eshte i ri
nuk e kam perdorur shum
me kamer te veten joystik dhe kabllot e veta
me shume cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim