Sony ps 3

Shitet nga: sony 27 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

109 EUR   649 EUR

Komuna: Gjakovë
shes 4 sony ps 3 3.gjystika me 3 kablla i .ai me ngjyr te hint e ka 320 hdd , osht ni kabell hdmi edhe 2 kablla me scart njoni ps3 I zi e ka plastiken e thyne en qoshe aty ku dhezet po ossht viq estetike nuk pengon as ni sen hiq , jan nga gjermania shum te rujten ,2 jon ultra slim me HDD 500Gb njoni e ka pullen e dhezjes plastiken te hekne po dhez dhe punon normal cmimi90 edhe cd lojra 6 15Ecopa kurse gta V 25euro
+4915243243940 nr viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim