Timon

Shitet nga: albi 19 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet timoni shum i mir lidhet me kopjuer dhe lun permes kopjuterit me naj loj mund te perdoret edhe per sony eshte shum i mir qmimi 20 ero flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim