ps 2

Shitet nga: ps 2 23 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Gjakovë
shes ps 2 pink me dy gjestika osht origjinal me cd origjinale nuk i mungon kurgjo me te vien edhe disa cd dhe memory card nuk ka asni problem e shes mosperodrmi shitetttt urgjend shum lirrr nuk o shum i perdorur vetem 2 javvv shum i ri URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim