shitet nintendo 3D s e ardhur nga zvicra

Shitet nga: b.nrejaj 17 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
shitet nintendo 3ds, osht me touch screen dhe me wifi, e ka lapsin extra qe punon n touch screen, e ka edhe adapterin me kabell me e mush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim