Radio me tri cd,dy kaseta-tip sharp+fm

Shitet nga: Astrit 04 Jan 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Stereo+ka kurdisje per alarm,ndezje,dhe shkyqje,ka edhe digitron per komandim,por
Nuk kam zvoshnik,dhe ka nje defekt te vogel ne cd,
ju mirpresim ne:044-425-809,
po ashtu edhe ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim