Radio,studio sharp,dz kaseta ,tri cd+fm,stereo r..

Shitet nga: astrit kabashi 30 Mar 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
per info me te hollsishme numri eshte cekur me lart,dhe mund te thiirni apo shkruni edhe ne viber,,,049391788,ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim