Radio tip sharp me tri cd,dy kadeta fm stereo

Shitet nga: Astrit 15 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Nuk ka zvoshnik,dhe ka nje defekt te vogel ne cd,tjerat ok
Tel,info:044425809-€dhe viber!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim