Shiten Radiot per golf 5 dhe Vw pasat -cc

Shitet nga: ..... 10 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten radiot te importuar nga jasht ne gjendje shum te mir...Golf 5...50 euro. Vw pasat Cc 90 Euro.. Ndrim nuk boj flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim