Studio muzikore,radio tip sharp

Shitet nga: Astrit 30 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Nuk ka zvoshnik,dhe ne cd ka pak defekt.per info thirrni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim