Deka Dhe Mixet

Shitet nga: Artan 16 Gsh 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jon firm amerikane Gemmini pak te perdorura

Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim