2 bassa ka 500 wat e

Shitet nga: Bass 25 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten bassat jan te ardhun nga italy jan ka 500 vat oreginala me magnet shum te madh pshtjelljen e madhe za te holl nuk qesin shum bass ma shum per info + viber
+38649896710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim