2radio 20 euro

Shitet nga: radio 10 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten 2radiot 20 euro, punojin njona osht me trrak e re, tjetra osht me cd mp3 shiten 2jat bashk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim