Bass Sound 200

Shitet nga: Egzon 19 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pajaqall per Shtepi
Modeli : Bass Sound 200
Eshte ne Gjendje shume te Rregullt .
Presim Bleres Serioz .
Per me shume informata kontakto ne numrin e telefonit & Viber : +38649888276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim