Gramafon klasik Sonet B3

Shitet nga: x 23 Krr 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Gramafonin Sonet B3 gjendje të mir e përshtaqme për lokale për ambijente klasike, antike. Mundesi ndrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim