MAGNAT AUDIO SUBWOOFER 800 Watt (BUFER) (Per aut..

Shitet nga: Iphone 22 Shk 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Magnat AUDIO SUBWOOFER (BUFER) 800 watts i importuar nga Austria,

Eshte ne gjendje perfekte, punon shum mire, e kom pas personalisht ne automjet po jom ka e heki, per arsye se e kom ble njo ma te madh.

Qmimi 70 Euro fiks.


Bej edhe Ndrrim sipas marrveshjes me Radio per vetura te LLojit Pionner, Radio duhet me pas Bluetooth USB dhe AUX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim