MCS

Shitet nga: MCS 15 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
4 Satelita e dy basbina. Satelitat jan 15-tshë , 8 oma 350 / 700watt max. Basbinat jan 18-tshe, 8 oma, 600 / 1200 watt max. Mixeta dynacord 1 powermat 600 watt
sllevi boost 2000 watt max prodhim amerikan. kabllat dhe stallakat si dhe mix ajror dy copa edhe ky eshte prodhim amerikan si dhe korrektori i rrymes 5500 wat dhe tavolina per Dj.
Komplet zerim per Dj ose për live muzikë
Të gjitha janë në gjendje shume te mire funsionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim