Mixet phonic

Shitet nga: landi 26 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shum n'gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim