Muzik per kerr

Shitet nga: hamez 01 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muziken per kerr komplet shum i mir sabuferi 80 ero munsi ndrrimi edhe ajfon 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim