Muzik shum e mir

Shitet nga: murat 26 Mar 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muziken te ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir zmadhusja e zèrit asht shum e fuqishme gjithashtu edhe bassi asht me zmadhuse te vet siq shihet ne foto mundeni me e lidh edhe me telefon ndesta keta izvoqnikat te tjer siqposhihen nfoto ata shkojn gati si gratis ejani dhe bunduni vet ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim