Muziken per kerr

Shitet nga: beni 01 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes muziken per kerr shum pak I perdorun basi osht 1000 WAT vec osht pa kuti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim