Panasonic WJ-50

Shitet nga: IMI 29 Nën 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes video mixeten e tipit Panasonic wj-mx-50 e cila mundeson lidhjen e 4 kamerave Panasonic WJ-MX-50 permban; 4-video-input 2-video-output 2-aux in 1-audio output chromakey effect si dhe shume efekte tjera qe mundesojn xhirime profesionale per dasma/kllipe/spote/etj. Mixeta eshte ne gjendje te rregullt. Per informata 044/386-676 Gjakovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim