RADJE PER VETURA, ME KASETA

Shitet nga: RADJE TE VETURES 10 COP 20 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN NJA 12 RADJE ME KASETA KREJT JAN ME FIRM, SONY , GRUNDIG, PANASONIK, ETJ QMIMI 10 EU COPA MI MARR KREJT MA LIR I JAM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim