Radio Sony

Shitet nga: radio 16 Sht 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes Radion Sony origjinal Cd nuk i lexon i lexon pak pastaj e nxerr jasht aux dhe radio i bon mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim