Radio e Touran

Shitet nga: Durim 13 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio per Touran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim