Radio kasetofon tip sharp me 3,cd+2kaseta-fm st.

Shitet nga: Astrit 22 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio nuk ka zvoshnik,dhe ka pak defekt ne cd po nreqet leht
Radio punon mir ne dy kasetat,dhe ka digitron,ka alarm,dhe sistem programimi per kyqje dhe shkyqje.
Ju mirpresim ne:044-425-809
Edhe viber
Bejm ndrrim me ndonje tel,apo kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim