Radio klasike

Shitet nga: x 10 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   65 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Radio klasike ne gjendje të mir dhe të rregullt e përshtaqme për lokale për ambijente klasike, antike. Ndrim mundshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim