Radio sharp,me dy kaseta,fm stereo radio

Shitet nga: astrit kabashi 07 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio eshte moderne me alarm ,me dy kaseta,me tri cd,ja brenda,ka fm radio stereo,mund te programohet per ndezje,shkyqje ,eshte stand by power,d.m.th,nuk mund ta demtoj rryma,edhe nese lun,eshte tip sharp e ardhur nga gjermania,shum pak e perdorur tek une,por,por nuk kam zvoshnik per te,dhe ne cd,ja ka nje defekt te vogel qe mund te rregullohet leht,vetem se nuk i lexon cd,jat,,,ok ju mirpresim,ne ket numer ,044425809,,,ose mund tshkruni ne viber ne ket numer,,,049391788,,,emri im ne facebook eshte selajdin zena...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim