Radio tip sharp me 3 cd 2 kaseta+fm stereo

Shitet nga: Astrit 21 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio nuk ka zvoshnik,dhe ka nje defekt te vogel ne cd,po rregullohet leht,,,ka digitron,dhe eshte stabile kur lun rryma,nuk e djeg rryma,eshte stand by,ka alarm ,dhe sistem programimi per ndezje shkyqje,eshte komode.
Ju mirpresim ne 044-425-809
Gjithashtu edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim