Radio tip sharp me tri cd,dy kaseta+fm stereo

Shitet nga: Astrit 21 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio ka pak defekt vetem ne cd,dhe nuk ka zvoshnik,ne kaseta dhe radio eshte ne rregull,eshte stand by power,dhe ka rregullim alarmi kyqje,ndezje ne radio etjera programe,ka edhe digitronin,ok ju mirpresim
Ne :044.425.809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim