Radiolidhje Audioline tokivoke

Shitet nga: albi 27 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radiolidhjet audioline jane origjinale nga Gjermania degjohen deri ne 5 kilometra largesi shum mir jan ne gjendie prefekte dhe punoin me bateri . Numri kontaktues 045 810 935 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim