SHITET STUDIO MUZIKORE!!!!

Shitet nga: Halil 07 Dhj 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes studion ne gjendje te shkelqyer. E ardhur nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim