Shitet GRUNDING C-9000 STEREO

Shitet nga: Egzon 18 Gsh 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Casetofoni i markes GRUNDING C-9000
në Gjendje shumë te mire Funkcionale pa asnje me te voglin defekt.
Per bleres Serioz kontakti ne Tel dhe Viber
+386-49-888-276
Cmimi i Diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim