Studio

Shitet nga: Bibi 23 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Mini Studio .

Për më shum info kontakotini në numrin më poshtë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim