dvd player per auto

Shitet nga: nasi 25 Tet 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
AEG dvd player.perforcueset .sobuferat.etj... per auto...

te ardhur nga zvicra shum pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim