paisje muzikore

Shitet nga: pioner 12 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten kto 3 paisje muzikore te ardhura nga gjermania arsyja e shitje nuk merrem me to nuk i perdori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim