radio me tv dvd

Shitet nga: qemajl 16 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes radio per makin me tv dvd me aux dhe bluetoth dhe qip. Radio punon mir ka vendin per qip edhe per auks per me shum info tel ne nr 044206359
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim