Shes Boksat

Shitet nga: Memo 24 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shes dy paisje muzikore per DJ.Paisjet jan ne gjendje te rregullt dhe funksionojn mire.Njeri boks i ka 800 vat.Jan te ardhura nga jasht dhe funksjonojn ne menyre shume te mire.Bejme edhe nderrime!Presim bleres serioz me qmim te volitshem sipas marreveshjes!Per me shume kontaktoni ne numrat e telefonit:
045660661
044935723

U mirepret Memo !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim