Shes aparat per uje

Shitet nga: Mili 16 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shes aparat per uje me qmim te arsyeshem ,asht shum pak i perdorur,posedon shishen 19 litra,është me uje te ftohte dhe uje te ngrohte,
qmimi i diskotueshem
viber:+37744654924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim