Technics SE-A1000 & SU-C1000

Shitet nga: Armend 01 Maj 07:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shitet komplet linja Technics Reference MOS classAA, double deck, CD player, Tuner, para amp & power amplifier. Qmimi i zmadhueses dhe para zmadhueses shkon ne ebay deri 2500€.
Komponentet shume te ruajtura dhe funkcionale, in mint condition.
Ndrrime nuk bej.
Viber: +377 44 210149
Gramofoni nuk shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim