4 sjtepiza kpkuteri dhe 10 tavolina

Shitet nga: 10 kompjuter H.P dhe 3 Laptop 23 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sjiten 4 shtepiza pentium 4 dhe 10 tavolina per internet kafe dhe disa paisje tjera
Qmimi me marreveshtje tel ose viber 044129 189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim