CD RW DVD

Shitet nga: Leon 21 Shk 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet CD RW DVD per llap top lenovo T60, T61 etj
Qmimi 10 euro
Kontakti Leoni
mob dhe viber 044133756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim