CD rom qe kopjon kenge,foto,dhe video,eshte multi

Shitet nga: astrit kabashi 10 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
cd rom eshte multi recorder,eshte pak e perdorur,por e ruajtur,dhe eshte multi recorder,+rw,rewritable,lexon cd,dhe kopjon,eshte e lehte per ta perdorur,dhe montohet leht ne shtepiz te kompjuterit,,,shitet lir sepse mu ka prish shtepiza kompjuteri komplet,dhe mduhet ta heki,dhe e kam bler te re qe ka kushtuar,dhe kushton qaq,e re 25,euro,kurse tash e shes vetem 15,euro,ju mirpresim ne ket numer,,,044425809,,,dhe viber ne ket numer,,,049391788,ju mirpresim,per bleresa serioz ka marrveshje qmimi...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim