COPAL 2000 printer fotografish

Shitet nga: Hekuran 02 Krr 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
COPAL 2000 printer fotografish

i perdorur , ne gjendje te mire fizike dhe teknike


printon formatin 10 cm X 15cm dhe 15cm X 23cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim