Cd rom qe kopjon kenge,foto,dhe video,eshte multi

Shitet nga: astrit kabashi 10 Mar 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
cd rom eshte multi recorder,inqizon kenge ne cd,foto,dhe video,montohet leht ne shtepiz,dhe edhe pse e kam ble 25,ero,tash e shes vetem 15,ero,asht shum pak e perdorur,dhe eshte ne rregullper bleres serioz ka marrveshje qmimi,ju mirpresim ne ket numer,,,044.425.809,,,edhe ne viber,,,049.391.788.rrespekt per te interesuarit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim