IBM pentium 2 ThinkPad per pjese

Shitet nga: Leon 13 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet llaptopi IBM pentium 2 ThinkPad per pjese.
Nuk ka hard disk dhe pllaken e ka defekt.
Posedon ram memoriet, ekranin, DVD-ne, dhe pjeset tjera.

Kontakti Leoni
mob dhe viber 044133756 mundesishte pas ores 17:00 perveq vikendit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim