KOMPJUTER DHE EKRAN (pjese extra)

Shitet nga: Edon 11 Gsh 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet kompjuteri se bashku me ekran.....

Kompjuteri i ka keto performanca :

Procesor : 2.8
Hard disk : 250 GB
Ram : 2.25 GB
Kartela Grafike : Nvidia 128 MB


Me kompjuter vijin edhe pjeset + :
2 Hardisc-a ( 80GB & 40GB ),
2 Tastatura,
2 Transformatora,
2 CD Room DVD Writer
1 Kamer

Kompjuteri eshte ne gjendje shume te mire dhe cmimi nuk zbritet.

Per cdo informat mund te kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim