Kartel Grafike Nvidia GT-630

Shitet nga: Xeni 26 Maj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet kartela grafike Nvidia GT-630 2gb ne gjendje perfekte e ka portin per HDMI eshte e perdorur 2 javë dhe e ka cd-n per driver-at .
Mund te kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim